Joost Roelofsz - Gemengde techniek - Verkocht

Joost Roelofsz - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!
Joost Roelofsz - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!Joost Roelofsz - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!Joost Roelofsz - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!
  • Joost Roelofsz (1943)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gemengde techniek (pentekening, aquarel, gouache) op papier, afm. 27.9x17.3 cm. Dit papier is bevestigd op een stuk stevig papier/dun karton. Gesigneerd r.o.

Verzending tussen twee plaatjes, 5 euro, aangetekend 9,45

buiten beeld zijn beschadigingen/resten van een eerder passe-partout verwijdering.

Joost Roelofsz (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42 )

1225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
25 cm
32.5 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-06-2020 om 14:50
Eindtijd:26-06-2020 om 19:58
ToonB
14 jun. / 17:10
€ 50