5. Joost Roelofsz

Joost Roelofsz (1943)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Joost Roelofsz (1943- ) is een Nederlands tekenaar, aquarellist en illustrator. Hij won in 1982 de Gouden Penseel met het prentenboek Voor en Achter. Hij maakte illustraties voor vele tijdschriften, o.a. voor Vrij Nederland, Avenue, en NRC Handelsblad. Zijn vader was Charles Roelofsz, hooglerra aan de Rijksacademie.

Joost Roelofsz - Opgewekt en met een buiging - 1964 kopen? Bied vanaf 75!

Joost Roelofsz - Opgewekt en met een buiging - 1964

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCIRQ_Collection

Eindtijd30-05-2021 om 21:39

Jaartal1964
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout