Jopie Huisman - Roodbaaien Hemden

Jopie Huisman - Roodbaaien Hemden kopen? Bied vanaf 300!
Jopie Huisman - Roodbaaien Hemden kopen? Bied vanaf 300!Jopie Huisman - Roodbaaien Hemden kopen? Bied vanaf 300!Jopie Huisman - Roodbaaien Hemden kopen? Bied vanaf 300!Jopie Huisman - Roodbaaien Hemden kopen? Bied vanaf 300!
  • Jopie Huisman (1922-2000)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1984
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 57 x 47 cm (h x b)
Incl. lijst 89 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Jopie Huisman's Roodbaaien hemden werd in 1984 geschilderd. Hiervan werden zeefdrukken gemaakt in een gelimiteerde oplage.

Deze zeefdruk is gesigneerd door Huisman zelf. Het nummer is mij niet bekend, mogelijk staat dit achter het passe partout. De zeefdruk is voorzien van een passe partout en ingelijst door de firma Muurtooi uit Arnhem op 19-10-2000. Het werk is zeer goede staat en mooi ingelijst in blauwkleurige lijst van 3cm.  Er zijn maar weinig werken in omloop.

Jopie Huisman (1922-2000)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kapikua
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
76 cm
89 cm
47 cm
57 cm