Jopie Huisman's Roodbaaien hemden werd in 1984 geschilderd. Hiervan werden zeefdrukken gemaakt in een gelimiteerde oplage.
Deze zeefdruk is gesigneerd door Huisman zelf. Het nummer is mij niet bekend, mogelijk staat dit achter het passe partout. De zeefdruk is voorzien van een passe partout en ingelijst door de firma Muurtooi uit Arnhem op 19-10-2000. Het werk is zeer goede staat en mooi ingelijst in blauwkleurige lijst van 3cm. Er zijn maar weinig werken in omloop.
Zeer Goed
koeriersdienst