Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Glasschade |
Afmetingen | 49 x 65 cm (h x b) |
Glasschade | 71 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer fraaie grote aquarel van Jos Leurs. Het werk is rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd.
Jos Leurs (1947) is nog een van de weinige schilders die op locatie werkt. Hij schildert voornamelijk landschappen, stillevens, havengezichten en stadsgezichten. Zijn werk is sterk impressionistisch en hij maakt gebruik van complementaire kleuren; koud en warm tegen elkaar aangezet, die elkaar versterken en waarmee hij een helderheid bereikt die hem tot colorist pur sang maakt. Er is overal kleur, ook in de schaduw.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Het werk is ingelijst, maar het glas ontbreekt | |
Objectlocatie | Apeldoorn, Nederland |
Starttijd | 8-5-2020 om 19:30 |
Eindtijd | 6-6-2020 om 20:23 |