Jos Leurs - Olieverf op doek-gesigneerd- Café - Verkocht

Jos Leurs - Olieverf op doek-gesigneerd- Café  kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 220,00

Jos Leurs - Olieverf op doek-gesigneerd- Café  kopen? Bied vanaf 150!Jos Leurs - Olieverf op doek-gesigneerd- Café  kopen? Bied vanaf 150!Jos Leurs - Olieverf op doek-gesigneerd- Café  kopen? Bied vanaf 150!Jos Leurs - Olieverf op doek-gesigneerd- Café  kopen? Bied vanaf 150!Jos Leurs - Olieverf op doek-gesigneerd- Café  kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  elen
FA. (20)

445 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Jos Leurs (1947)

Formaat: 20 x 25 cm.
Ingelijst.
Perfecte staat.
Jos Leurs (1947) is nog een van de weinige schilders die op locatie werkt. Hij schildert voornamelijk landschappen, stillevens, havengezichten en stadsgezichten. Zijn werk is sterk impressionistisch en hij maakt gebruik van complementaire kleuren; koud en warm tegen elkaar aangezet, die elkaar versterken en waarmee hij een helderheid bereikt die hem tot colorist pur sang maakt. Er is overal kleur, ook in de schaduw.

Jos Leurs (1947)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  elen
FA. (20)

445 verkochte items
Dit item is verkocht voor 220,00
Starttijd:23-11-2016 om 10:39
Eindtijd:30-11-2016 om 10:39
Biedingen (7)
blauwebij5
30 nov. / 09:52
€ 220
gaston1966
30 nov. / 08:58
€ 200
blauwebij5
29 nov. / 23:17
€ 190
ticheler
29 nov. / 10:31
€ 180
blauwebij5
28 nov. / 22:16
€ 170
ticheler
27 nov. / 02:00
€ 160
gaston1966
24 nov. / 00:17
€ 150