Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 38 x 43.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Lijst 43,5 x 38 cm
Doek 30 x 24
Jos Leurs – (1948 Noord Brabant) - De stijl waarin Jos Leurs werkt en de samenstelling van zijn pallet wijken radicaal af van alles wat je zou verwachten als je weet dat hij in Brabant geboren is. Leurs werkt in juist in brede kleurrijke toetsen die elkaar overlappen, of als segmenten van een mozaïek scherp tegen elkaar aangezet worden. Wie voor zijn panelen of doeken staat, bouwt zelf uit een werveling van vlakken en lijnen, stippen en dwarse halen, het beeld van het landschap of het stilleven zoals Leurs dat ter plekke met eigen ogen heeft gezien.Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
schilderij en lijst in zeer goede staat | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eindhoven, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 24-9-2019 om 10:02 |
Eindtijd | 29-9-2019 om 19:22 |