Jos Rovers - Landschap

Jos Rovers - Landschap kopen? Bied vanaf 50!
Jos Rovers - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Jos Rovers - Landschap kopen? Bied vanaf 50!
  • Jos Rovers (1893-1976)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Gouache
Stijl Minimalistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 47 x 62 cm (h x b)
Incl. lijst 64 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Het kunstwerk is al tientallen jaren in familie bezit, een tante van mijn moeder was secretaresse van de kunstenaars vereniging waar Jan Rovers lid van was.
Is altijd ingelijst geweest.
Is altijd ingelijst geweest
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00