Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Offset |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 31 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Multiple Edition |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Zustand Einwandfrei | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berlin, Duitsland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Berlin, Duitsland |
Starttijd | 25-2-2022 om 13:30 |
Eindtijd | 9-3-2022 om 23:30 |