Joseph Beuys - Was birgt die Wolke? - Offset - Signatuurstempel - N° 50/300 - 1979

Joseph Beuys - Was birgt die Wolke? - Offset - Signatuurstempel - N° 50/300 - 1979 kopen? Bied vanaf 250!
Joseph Beuys - Was birgt die Wolke? - Offset - Signatuurstempel - N° 50/300 - 1979 kopen? Bied vanaf 250!Joseph Beuys - Was birgt die Wolke? - Offset - Signatuurstempel - N° 50/300 - 1979 kopen? Bied vanaf 250!Joseph Beuys - Was birgt die Wolke? - Offset - Signatuurstempel - N° 50/300 - 1979 kopen? Bied vanaf 250!Joseph Beuys - Was birgt die Wolke? - Offset - Signatuurstempel - N° 50/300 - 1979 kopen? Bied vanaf 250!Joseph Beuys - Was birgt die Wolke? - Offset - Signatuurstempel - N° 50/300 - 1979 kopen? Bied vanaf 250!Joseph Beuys - Was birgt die Wolke? - Offset - Signatuurstempel - N° 50/300 - 1979 kopen? Bied vanaf 250!Joseph Beuys - Was birgt die Wolke? - Offset - Signatuurstempel - N° 50/300 - 1979 kopen? Bied vanaf 250!
  • Joseph Beuys (1921-1986)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1979
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 49 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage 50/300
  • Originele offset van Joseph Beuys
  • Met signatuurstempel
  • Genummerd (50/300) in potlood
  • Uit de verzamelmap 'Press-Art International Edition 1979-1980'

Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 21,50
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 46,80

Joseph Beuys (1921-1986)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  SvensonArt
157 verkochte items
Alle items (59)
63 cm
49 cm