Joseph Bruyn - Mooie litho van Joseph Bruyn - Verkocht

Mooie litho van Joseph Bruyn kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Mooie litho van Joseph Bruyn kopen? Bied vanaf 1!Mooie litho van Joseph Bruyn kopen? Bied vanaf 1!Mooie litho van Joseph Bruyn kopen? Bied vanaf 1!Mooie litho van Joseph Bruyn kopen? Bied vanaf 1!
  • Joseph Bruyn (1950-2005)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie litho van Joseph Bruyn
In zeer goede staat.
Gesigneerd, gedateerd en voorzien van oplage.
Genummerd op een oplage van 300.

Bladmaten 33,5x25,5 cm, beeldmaten 22,5x18,5 cm.

Joseph BRUYN (Monrovia 1950- 2005 Maarn)

Was een schilder en tekenaar en leefde in Utrecht