Joyce Bloem - zonder titel

Joyce Bloem - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Joyce Bloem - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Joyce Bloem - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1098)
  • Joyce Bloem (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/6

Fraaie werkje van Hulscher in goede staat.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Joyce Bloem (1951)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
22 cm
32 cm
Starttijd:26-03-2022 om 09:44
Eindtijd:05-04-2022 om 22:26
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland