Joz De Swerts - marktdag

Joz De Swerts - marktdag kopen? Bied vanaf 100!
Joz De Swerts - marktdag kopen? Bied vanaf 100!Joz De Swerts - marktdag kopen? Bied vanaf 100!Joz De Swerts - marktdag kopen? Bied vanaf 100!Joz De Swerts - marktdag kopen? Bied vanaf 100!Joz De Swerts - marktdag kopen? Bied vanaf 100!Joz De Swerts - marktdag kopen? Bied vanaf 100!Joz De Swerts - marktdag kopen? Bied vanaf 100!
  • Joz De Swerts (1890-1939)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Houtskool
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 89 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
Tekening.
Markdag.
van deze tekening heeft Joz ook een litho gemaakt
het werk is gelijst en groot.
het werk is in goede staat, papier is iets verkleurd.
de lijst laat hier en daar de leeftijd zien door wat kleine beschadigingen.
het werk is achter glas en er zijn op de foto spiegelingen zichtbaar.
helaas is het door de afmeting niet mogelijk deze te versturen.
Kan alleen worden afgehaald in Zeeuws-Vlaanderen.

Het papier is iets verkleurd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Axel, Nederland

Joz De Swerts (1890-1939)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  etsje
31 verkochte items
Alle items (5)
66 cm
89 cm
50 cm
70 cm