5. Joz De Swerts

Joz De Swerts (1890-1939)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Joz DE SWERTS (Antwerpen 1890 - Merksem 1939)

Belgisch

Joz De Swerts - MARKTDAG kopen? Bied vanaf 125!

Joz De Swerts - MARKTDAG

Tekening / Aquarel

Geplaatst dooretsje

Eindtijd21-05-2021 om 19:45

TechniekPotlood
Afmetingen88 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst