Juan Garcia Ripolles - Relief ets - Verkocht

Juan Garcia Ripolles - Relief ets kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 275,00

Juan Garcia Ripolles - Relief ets kopen? Bied vanaf 275!Juan Garcia Ripolles - Relief ets kopen? Bied vanaf 275!Juan Garcia Ripolles - Relief ets kopen? Bied vanaf 275!Juan Garcia Ripolles - Relief ets kopen? Bied vanaf 275!Juan Garcia Ripolles - Relief ets kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (315)
  • Juan Garcia Ripolles (1932)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen77 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/10, P.A
Reliëf ets, gedrukt in geel en donkerblauw-ets  van Juan Garcia Ripolles. Vrouwelijk figuur dat een mand boven haar hoofd houdt. Nummer: 8/10, P.A. Afmetingen blad: H77 x b52cm. Afmetingen voorstelling: H51 x b28 cm. Het werk is rechtsonder , met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De ets is in goede staat. Er zit links onderin een vouw in de hoek. Goed ingelijst, valt deze in de lijst/onder de passepartout.(zie foto)

Juan Garcia Ripolles (1932)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
52 cm
77 cm
Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:27-05-2019 om 13:52
Eindtijd:03-06-2019 om 21:57
BPM
03 jun. / 06:04
€ 275