Jules De Bruycker - Sint Niklaas kerk te Gent (c9b)

Jules De Bruycker - Sint Niklaas kerk te Gent (c9b) kopen? Bied vanaf 195!
  • Jules De Bruycker (1870-1945)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst51 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
ets niet genummerd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berg (bt.), België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,00
Naar Nederland € 26,00
Naar Duitsland € 26,00

Jules De Bruycker (1870-1945)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  luc9309
Lid sinds 2021
183 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
36 cm
51 cm
23 cm
36 cm