Julien Celos - Julien Celos - Winters dorp, kleurenets - Verkocht

Julien Celos - Winters dorp, kleurenets kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Julien Celos - Winters dorp, kleurenets kopen? Bied vanaf 40!Julien Celos - Winters dorp, kleurenets kopen? Bied vanaf 40!Julien Celos - Winters dorp, kleurenets kopen? Bied vanaf 40!Julien Celos - Winters dorp, kleurenets kopen? Bied vanaf 40!
  • Julien Celos (1884-1953)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Grote ets van de Antwerpenaar Julien Celos.  Kleurenets op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (101).  In redelijk goede conditie.  Werk heeft ingelijst gezeten want het blad is sterk verkleurd binnen een voormalig passe-partout.  Ingelijst met passe-partout is het werk prima want door de donkere tinten van de ets valt de verkleuring nauwelijks op.

Afmetingen: 75cm x 54cm (blad), 59cm x 46cm (beeld)

Julien Celos (Antwerpen, 1884 – 1953). Schilder en etser van landschappen, stadsgezichten en interieurs. Leerling aan de academie van Antwerpen. Vooral bekend als schilder van stadsgezichten in Vlaanderen. Zijn werk vertoont enige verwantschap met A. Baertsoens. Lid van “Als Ik Kan” en “La gravure original belge”.

ZZETS

Julien Celos (1884-1953)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  Rosser
4324 verkochte items
Alle items (221)