Het is een olieverfschilderij op canvas, gemonteerd op een houten lijst. Het werk is gemaakt door Julien Duriez, een Franse schilder en schrijver (1900-1993). Het schilderij is gesigneerd linksonder en gedateerd op de achterkant (1975). Het schilderij is gemaakt in Frankrijk.
Goed
Het schilderij is in goede staat, alles is op de foto's te zien.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Proven, België
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 8,00
Naar Nederland
€ 8,00
€ 10,20
Europese Unie
€ 18,50
Wereldwijd
€ 52,50