Justus Donker - Olieverf op doek , “De peinzende man” – gesigneerd – 1997 – 60 x 70 cm - Verkocht

Justus Donker - Olieverf op doek , “De peinzende man” – gesigneerd – 1997 – 60 x 70 cm kopen? Bied vanaf 175!

Justus Donker - Olieverf op doek , “De peinzende man” – gesigneerd – 1997 – 60 x 70 cm kopen? Bied vanaf 175!Justus Donker - Olieverf op doek , “De peinzende man” – gesigneerd – 1997 – 60 x 70 cm kopen? Bied vanaf 175!Justus Donker - Olieverf op doek , “De peinzende man” – gesigneerd – 1997 – 60 x 70 cm kopen? Bied vanaf 175!Justus Donker - Olieverf op doek , “De peinzende man” – gesigneerd – 1997 – 60 x 70 cm kopen? Bied vanaf 175!Justus Donker - Olieverf op doek , “De peinzende man” – gesigneerd – 1997 – 60 x 70 cm kopen? Bied vanaf 175!Justus Donker - Olieverf op doek , “De peinzende man” – gesigneerd – 1997 – 60 x 70 cm kopen? Bied vanaf 175!Justus Donker - Olieverf op doek , “De peinzende man” – gesigneerd – 1997 – 60 x 70 cm kopen? Bied vanaf 175!Justus Donker - Olieverf op doek , “De peinzende man” – gesigneerd – 1997 – 60 x 70 cm kopen? Bied vanaf 175!Justus Donker - Olieverf op doek , “De peinzende man” – gesigneerd – 1997 – 60 x 70 cm kopen? Bied vanaf 175!Justus Donker - Olieverf op doek , “De peinzende man” – gesigneerd – 1997 – 60 x 70 cm kopen? Bied vanaf 175!Justus Donker - Olieverf op doek , “De peinzende man” – gesigneerd – 1997 – 60 x 70 cm kopen? Bied vanaf 175!Justus Donker - Olieverf op doek , “De peinzende man” – gesigneerd – 1997 – 60 x 70 cm kopen? Bied vanaf 175!Justus Donker - Olieverf op doek , “De peinzende man” – gesigneerd – 1997 – 60 x 70 cm kopen? Bied vanaf 175!Justus Donker - Olieverf op doek , “De peinzende man” – gesigneerd – 1997 – 60 x 70 cm kopen? Bied vanaf 175!Justus Donker - Olieverf op doek , “De peinzende man” – gesigneerd – 1997 – 60 x 70 cm kopen? Bied vanaf 175!Justus Donker - Olieverf op doek , “De peinzende man” – gesigneerd – 1997 – 60 x 70 cm kopen? Bied vanaf 175!
  • Justus Donker (1966)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1997
StijlExpressionistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen60 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een werk uit 1997 van de Nederlandse ‘After Nature’ kunstenaar Justus Donker (1966).

    -Olieverf op doek, gespannen op een houten spieraam.

    -Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

    -Afmetingen: 60 x 70 cm.
    -Conditie: In zeer goede staat.

    -Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

    Zie ook de foto’s.

    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:

    Justus Donker (ook: Just Donker) (Rotterdam, 8 januari 1966) is een Nederlands kunstschilder.

    Hij werd begin jaren negentig bekend als lid van de kunstenaarsgroep “After Nature, waarvan hij vanaf 1989 deel uit maakte tot het uiteenvallen in 1995. Andere leden van de groep waren o.a. zijn 2 broers Gijs en Aad Donker, Peter Klashorst, Jurriaan van Hall, Bart Domburg en Ernst Voss. De eerste tentoonstelling van After Nature met Justus Donker vond plaats in 1990 in de Seasons Galerie in Den Haag. In de jaren daarna bezochten de leden van deze groep een aantal keren de Verenigde Staten om deel te nemen aan tentoonstellingen en schilderperformances.

    Met zijn broers Gijs Donker (1964) en Aad Donker (1967-1998) werd hij bekend als een van 'de gebroeders Donker' of 'de Donker broers'. Na het overlijden van zijn broer Aad stopte Justus Donker een aantal jaren met schilderen en verhuisde naar Wehe-den Hoorn in de provincie Groningen. In 2009 verhuisde hij weer naar Leiden, waar hij opgegroeid was.

    Zijn zoons Fela en Dali schilderen ook en vormen samen met enkele anderen het 'Donker Collectief'.

    Justus Donker is de middelste zoon van de Rotterdamse uitgever Willem Donker.

    (bron: o.a. Wikipedia)

    Afhandeling:

    -Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Afhalen heeft onze voorkeur.

    -Het werk kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.

    -Het werk kan naar België, Duitsland, Frankrijk verzonden worden via GLS.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 15,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 18,50 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00

Justus Donker (1966)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3189 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
70 cm
60 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd3-7-2019 om 15:19
Eindtijd14-7-2019 om 19:05
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken