Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige zeefdruk op stevig papier van de nederlandse kunstenaar Justus Donker (1966)
Titel: Landweg
Handgesigneerd r.o
Genummerd 14/50
Formaat 47 x 52,5 cm
Conditie: als nieuw, nooit ingelijst geweest.
Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt 10 euro, andere EU landen 17,50 euro .
Garantie: De standaard garantie op werken is 3 weken.
Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie.
Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de omschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enkhuizen, Nederland |
Objectlocatie | Enkhuizen, Nederland |
Starttijd | 5-2-2017 om 19:47 |
Eindtijd | 12-2-2017 om 11:47 |