Kamagurka - De man uit twee stukken en zijn bril - Verkocht

Kamagurka - De man uit twee stukken en zijn bril kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Kamagurka - De man uit twee stukken en zijn bril kopen? Bied vanaf 100!Kamagurka - De man uit twee stukken en zijn bril kopen? Bied vanaf 100!Kamagurka - De man uit twee stukken en zijn bril kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  jwdeswart

Lid sinds 2020
3 verkochte items
  • Kamagurka (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Mooie zeefdruk, papier alleen aan de buitenzijden beetje gekreukt

Kamagurka (1956)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  jwdeswart

Lid sinds 2020
3 verkochte items
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-06-2020 om 14:01
Eindtijd:30-06-2020 om 19:00
Kimnatuur
30 jun. / 07:22
€ 100