Karel van Seben - Boer met paard en wagen

Karel van Seben - Boer met paard en wagen kopen? Bied vanaf 19!
Karel van Seben - Boer met paard en wagen kopen? Bied vanaf 19!Karel van Seben - Boer met paard en wagen kopen? Bied vanaf 19!Karel van Seben - Boer met paard en wagen kopen? Bied vanaf 19!Karel van Seben - Boer met paard en wagen kopen? Bied vanaf 19!Karel van Seben - Boer met paard en wagen kopen? Bied vanaf 19!Karel van Seben - Boer met paard en wagen kopen? Bied vanaf 19!

Geplaatst door  ISJ
FA. (2)

105 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Karel van Seben (1893-1988)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 29.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie pentekening van Van Seben.

Gesigneerd: Karel van Seben
Titel: Boer met paard en wagen en hond
Techniek: Pentekening

De tekening is in goede staat.
Klein scheurtje onderin, is niet te zien bij inlijsting met passe-partout.

Ophalen of verzenden

Karel van Seben (1893-1988)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  ISJ
FA. (2)

105 verkochte items
29.7 cm
21 cm
Starttijd:25-04-2022 om 14:46
Eindtijd:08-05-2022 om 19:11
Openingsbod€ 19
ObjectlocatieHeemstede (N-H), Nederland