Kazuhisa Honda - Wind, mezzotint ets - Verkocht

Kazuhisa Honda - Wind, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 200,00

Kazuhisa Honda - Wind, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!Kazuhisa Honda - Wind, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!Kazuhisa Honda - Wind, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!Kazuhisa Honda - Wind, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Rosser
FA. (159)

2881 verkochte items
Alle items van deze verkoper (240)
  • Kazuhisa Honda (1948)
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75

Karakteristieke kleuren mezzotint van Kazuhisa Honda.  Mezzotint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd(?) en getiteld, een “Sample” exemplaar voor een oplage van 75 stuks.  In mint conditie.

Afmetingen: 64cm x 49cm (blad), 45cm x 25cm (etsbeeld)

Kazuhisa Honda (1948)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (159)

2881 verkochte items
64 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:22-08-2019 om 14:57
Eindtijd:26-08-2019 om 19:43
Biedingen (19)
gvherp
26 aug. / 19:37
€ 200
Dobby
26 aug. / 19:37
€ 190
gvherp
26 aug. / 18:53
€ 180
ichi78
26 aug. / 18:53
€ 170
ichi78
26 aug. / 18:46
€ 160
gvherp
26 aug. / 18:46
€ 150
gvherp
26 aug. / 18:27
€ 140
ichi78
26 aug. / 18:21
€ 130
gvherp
26 aug. / 18:21
€ 125
gvherp
26 aug. / 18:20
€ 120
ichi78
26 aug. / 18:20
€ 110
gvherp
26 aug. / 18:06
€ 100
ichi78
26 aug. / 18:06
€ 90
ichi78
26 aug. / 17:46
€ 85
gvherp
26 aug. / 17:46
€ 75
gvherp
26 aug. / 15:57
€ 65
Irminlo
26 aug. / 15:57
€ 55
gvherp
26 aug. / 10:51
€ 45
Dobby
26 aug. / 06:35
€ 40