Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1946 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Hardboard |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 42 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Uit mijn ouderlijk huis een werk van C (Cornelis) Broerse uit 1946. Op achterzijde vermeld "Bij Domburg" Afbeelding : de Zeeuwse kust Hij hing bij mijn ouders in de hal. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Opmeer, Nederland |
Objectlocatie | Opmeer, Nederland |
Starttijd | 15-3-2022 om 15:03 |
Eindtijd | 25-4-2022 om 21:43 |