Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm.

Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm. kopen? Bied vanaf 750!
Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm. kopen? Bied vanaf 750!Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm. kopen? Bied vanaf 750!Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm. kopen? Bied vanaf 750!Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm. kopen? Bied vanaf 750!Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm. kopen? Bied vanaf 750!Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm. kopen? Bied vanaf 750!Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm. kopen? Bied vanaf 750!Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm. kopen? Bied vanaf 750!Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm. kopen? Bied vanaf 750!Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm. kopen? Bied vanaf 750!Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm. kopen? Bied vanaf 750!Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm. kopen? Bied vanaf 750!Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm. kopen? Bied vanaf 750!Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm. kopen? Bied vanaf 750!Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm. kopen? Bied vanaf 750!Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm. kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Kees Gerritse (1940)
Jaartal1992
StijlRealistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen130 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een groot schilderij uit 1992 van de Nederlandse kunstenaar Kees Gerritse (1940).
    -Olieverf op doek, opgespannen op een houten spieraam.
    -Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
    -Afmetingen: 130 x 130 cm.
    -Herkomst: Uit een grote collectie werken van deze Amstelveense kunstenaar.
    -Conditie: In zeer goede staat met in de linkerbovenhoek slijtplekjes met verfverlies.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    (Wij bieden nog meer werk van Kees Gerritse ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).

    Informatie over de kunstenaar:
    Johannes Cornelis (‘Kees’) Gerritse, geboren 09-03-1940 in Amstelveen, schilder en wandschilder.
    -Opleiding: Autodidact.
    -Onderwerpen: figuurvoorstelling, abstractie, interieurs, stillevens.
    -Stijl: Realisme, fijnschilderwerk.
    -Literatuur: Jacobs 1993 , vol. 1, p. 383.

    Afhandeling:
    -Het schilderij kan NIET per post verzonden worden.
    (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”).

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In zeer goede staat. Aan de bovenrand in de linkerbovenhoek een paar slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

Kees Gerritse (1940)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
130 cm
130 cm
Starttijd:13-06-2022 om 00:57
Eindtijd:27-06-2022 om 19:22
Openingsbod€ 750
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier