Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Open deur - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 140 x 70 cm. - Verkocht

Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Open deur - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 140 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 400!

Verkoopprijs: € 511,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Open deur - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 140 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 400!Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Open deur - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 140 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 400!Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Open deur - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 140 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 400!Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Open deur - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 140 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 400!Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Open deur - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 140 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 400!Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Open deur - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 140 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 400!Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Open deur - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 140 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 400!Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Open deur - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 140 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 400!Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Open deur - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 140 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 400!Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Open deur - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 140 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 400!Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Open deur - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 140 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 400!Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Open deur - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 140 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 400!Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Open deur - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 140 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 400!Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Open deur - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 140 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 400!Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Open deur - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 140 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 400!Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Open deur - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 140 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Kees Gerritse (1940)
Jaartal1974
IngelijstIngelijst
Afmetingen140 cm x 70 cm (h x b)
Lijst141 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een groot schilderij uit 1974 van de Nederlandse kunstenaar Kees Gerritse (1940).
    -Olieverf op doek, opgespannen op een houten spieraam en ingelijst in een aluminium lijst.
    -Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
    -Afmetingen: Lijst, 141 x 71 cm. Spieraam, 140 x 70 cm.
    -Herkomst: Uit een grote collectie werken van deze Amstelveense kunstenaar.
    -Conditie: In zeer goede staat met een paar lichte slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Trompe-l'oeil is een techniek in de beeldende kunst waarbij opzettelijk een optische illusie wordt gecreëerd. Trompe-l'oeils zijn vooral bekend in de schilderkunst als schildertechniek die bedrieglijk realistisch aandoet. Het woord trompe-l'oeil is Frans en betekent letterlijk "bedrieg het oog", ofwel gezichtsbedrog.

    (Wij bieden nog meer werk van Kees Gerritse ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).

    Informatie over de kunstenaar:
    Johannes Cornelis (‘Kees’) Gerritse, geboren 09-03-1940 in Amstelveen, schilder en wandschilder.
    -Opleiding: Autodidact.
    -Onderwerpen: figuurvoorstelling, abstractie, interieurs, stillevens.
    -Stijl: Realisme, fijnschilderwerk.
    -Literatuur: Jacobs 1993 , vol. 1, p. 383.

    Afhandeling:
    -Het schilderij kan NIET per post verzonden worden.
    -U kunt eventueel wel gebruikmaken van de gespecialiseerde koeriersdienst van Kunstveiling: “Swift koeriers”.
    (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”).

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In zeer goede staat met een paar lichte slijtplekjes.
    Kan zo aan de muur.

Kees Gerritse (1940)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
71 cm
141 cm
70 cm
140 cm
Dit item is verkocht voor 511,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-06-2022 om 00:57
Eindtijd:27-06-2022 om 19:30
Biedingen (4)
Bosvleer
24 jun. / 12:52
€ 445
leanolle
24 jun. / 12:49
€ 425
Bosvleer
24 jun. / 12:49
€ 420
leanolle
22 jun. / 21:52
€ 400