Kees Manders - Tekening

Kees Manders - Tekening kopen? Bied vanaf 45!

Kees Manders - Tekening

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Kees Manders - Tekening kopen? Bied vanaf 45!Kees Manders - Tekening kopen? Bied vanaf 45!Kees Manders - Tekening kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Kees Manders (1913-1979)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen71 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Tekening van Kees Manders.  Afmetingen blad: H71 x b60 cm. Afmetingen voorstelling: H14.5 x b33.5. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig  gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:27-03-2018 om 09:35
Eindtijd:18-11-2020 om 20:08

Biedingen (1):

herman75
18 nov. / 20:02
€ 45