Kees Salentijn - Kees Salentijn, kleurenzeefdruk, handgesigneerd - Verkocht

Kees Salentijn, kleurenzeefdruk, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Kees Salentijn, kleurenzeefdruk, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Kees Salentijn, kleurenzeefdruk, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
  • Kees Salentijn (1947)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Titel: Zonder titel
Jaartal: Onbekend
Afmetingen blad: 23,5 cm x 25 cm
Oplage: 68/100
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat,nooit ingelijst geweest