Kees Salentijn - Kees Salentijn - litho: rode vogel - Verkocht

Kees Salentijn - litho: rode vogel kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

Kees Salentijn - litho: rode vogel kopen? Bied vanaf 55!Kees Salentijn - litho: rode vogel kopen? Bied vanaf 55!Kees Salentijn - litho: rode vogel kopen? Bied vanaf 55!
  • Kees Salentijn (1947)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kunstenaar: Kees Salentijn

Techniek: Litho

Nummer: 52/120

Afmetingen: h20,5 x b16 cm

Afmetingen incl. passe-partout:h50 x b40 cm

Kees Salentijn (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (32)

Geplaatst door  KiewitKunst
7654 verkochte items
Alle items (874)