Kees Salentijn - Pan Comido I - Verkocht

Kees Salentijn - Pan Comido I kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  artlease
FA. (14)

Lid sinds 2018
45 verkochte items
  • Kees Salentijn (1947)
Jaartal1997
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage66/100

Zeefdruk van Kees Salentijn (1947)

uit de serie `Pan Comido` (een fluitje van een cent)

uit 1997

Genummerd 66/100

Hand gesigneerd `K.Salentijn` rechtsonder

Kees Salentijn (1947)

Alle items van deze kunstenaar(32)
Geplaatst door  artlease
FA. (14)

Lid sinds 2018
45 verkochte items
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-04-2020 om 14:56
Eindtijd:21-04-2020 om 19:41
Biedingen (3)
COBRA1967
19 apr. / 21:34
€ 5
EdJanssen
19 apr. / 21:34
€ 3
COBRA1967
18 apr. / 16:50
€ 1