Kees Salentijn - Zonder titel

Kees Salentijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Kees Salentijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Kees Salentijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Kees Salentijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Kees Salentijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Kees Salentijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Kees Salentijn (1947)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Abstract
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 21.8 x 17.8 cm (h x b)
Incl. lijst 38 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 160
Fraai abstract portret van Kees Salentijn.

Gesigneerd: K. Salentijn
Oplage nr.: 142/160

De zeefdruk is in uitstekende staat.

Ophalen of verzenden
Bij verzenden gaat het werk goed verpakt en aangetekend met de post mee.
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Kees Salentijn (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (18)

Geplaatst door  ISJ
119 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
38 cm
38 cm
17.8 cm
21.8 cm