Kees van Dongen - Houtgravure 1955 - La consultation- 1001 nacht - Verkocht

Kees van Dongen - Houtgravure 1955 - La consultation- 1001 nacht kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Kees van Dongen - Houtgravure 1955 - La consultation- 1001 nacht kopen? Bied vanaf 50!Kees van Dongen - Houtgravure 1955 - La consultation- 1001 nacht kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  barb52
FA. (3)

248 verkochte items
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1955
TechniekVaria
Afmetingen22.2 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Houtgravure " La consultation"  naar een aquarel van Kees van Dongen

Illustratie uit 1001 nacht, edition Gaullimard, 1955 (Les livres des mille nuits et une nuit Tome I, blz. 817 ).

In kleur op hout gegraveerd door G. Angiolini en R. Boyer.

Afgedrukt door de Coulouma studio te Parijs.

Houtgravure uit 1955

Afmetingen blad :    17,0 x 22,2 cm

Afmetingen beeld :  13,2 x 17,8 cm

wordt geleverd in een pptout formaat 24 x 30 cm van museumkwaliteit - ready to frame

zonder lijst

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:19-08-2018 om 13:30
Eindtijd:22-08-2018 om 20:36
gronsmit14
20 aug. / 09:40
€ 50