Kees van Dongen - Houtgravure - Les Voiles Blues - Verkocht

Kees van Dongen - Houtgravure - Les Voiles Blues kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Kees van Dongen - Houtgravure - Les Voiles Blues kopen? Bied vanaf 50!Kees van Dongen - Houtgravure - Les Voiles Blues kopen? Bied vanaf 50!Kees van Dongen - Houtgravure - Les Voiles Blues kopen? Bied vanaf 50!Kees van Dongen - Houtgravure - Les Voiles Blues kopen? Bied vanaf 50!Kees van Dongen - Houtgravure - Les Voiles Blues kopen? Bied vanaf 50!Kees van Dongen - Houtgravure - Les Voiles Blues kopen? Bied vanaf 50!Kees van Dongen - Houtgravure - Les Voiles Blues kopen? Bied vanaf 50!Kees van Dongen - Houtgravure - Les Voiles Blues kopen? Bied vanaf 50!Kees van Dongen - Houtgravure - Les Voiles Blues kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KeesvanDongenArt
FA. (23)

Lid sinds 2017
381 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1955
TechniekVaria
Afmetingen22.2 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Houtgravure " Les Voiles Blues "  naar een aquarel van Kees van Dongen

Illustratie uit 1001 nacht, edition Gaullimard, 1955 (Le livre des Mille Nuits et une nuit - Tome II , blz.209).

In kleur op hout gegraveerd door G. Angiolini en R. Boyer.

Afgedrukt door de Coulouma studio te Parijs.

Houtgravure uit 1955

Afmetingen blad :    17,5 x 22,2 cm

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-01-2020 om 15:21
Eindtijd:28-01-2020 om 19:43
amoormann
27 jan. / 22:12
€ 50