Kees van Dongen - Les femmes colombes - Verkocht

Kees van Dongen - Les femmes colombes kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 40,00

Kees van Dongen - Les femmes colombes kopen? Bied vanaf 10!Kees van Dongen - Les femmes colombes kopen? Bied vanaf 10!Kees van Dongen - Les femmes colombes kopen? Bied vanaf 10!Kees van Dongen - Les femmes colombes kopen? Bied vanaf 10!Kees van Dongen - Les femmes colombes kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  YW_59
FA. (1)

72 verkochte items
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1955
TechniekVaria
StijlOriëntaals
Afmetingen22 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Kees van Dongen maakte veel kleurrijke pochoirs.

Deze pochoir is afkomstig uit deel 2, bladzijde 177 van het uit 3 delen bestaande boek: " Contes de 1001 nuits" (De verhalen van 1001 nachten) van Mardrus.

Dit boek werd in 1955 door Gallimard te Parijs uitgegeven. Kees van Dongen voorzag het van 80 gravures naar eigen aquarellen.

Afmetingen van de afbeelding zelf: 17 x 13 cm.

Kees van Dongen (1877-1968)

Alle items van deze kunstenaar(18)
Geplaatst door  YW_59
FA. (1)

72 verkochte items
17.5 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:16-02-2019 om 21:18
Eindtijd:02-03-2019 om 19:16
Biedingen (7)
marienc
02 mrt. / 18:10
€ 40
Margiet
02 mrt. / 18:10
€ 35
marienc
02 mrt. / 18:10
€ 30
Margiet
02 mrt. / 18:10
€ 25
marienc
02 mrt. / 18:09
€ 20
Margiet
02 mrt. / 18:09
€ 15
marienc
01 mrt. / 16:11
€ 10