950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1925 |
Techniek | Varia |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Afmetingen | 48 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Prachtige, originele ets van Kees van Dongen. Ets op creme japans papier, in de plaat gesigneerd en met potlood genummerd (155/200). In zeer mooie, complementerende lijst, achter museumglas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. Alles in uitstekende conditie. Literatuur: Juffermans (JE3).
Deze ets komt uit de luxe editie van Edmond des Courières’ biografie “Van Dongen” (1925, literatuur: Juffermans JB5). Alleen de luxe editie had deze ets dus de oplage is gelimiteerd tot 200 stuks.
Afmetingen: 48cm x 41cm (incl. lijst), 22cm x 16cm (etsbeeld)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 11-6-2021 om 21:18 |
Eindtijd | 30-8-2021 om 21:57 |