Kees van Dongen - Pochoir Tete de Femme 1925 - Verkocht

Kees van Dongen - Pochoir Tete de Femme 1925 kopen? Bied vanaf 165!
Kees van Dongen - Pochoir Tete de Femme 1925 kopen? Bied vanaf 165!Kees van Dongen - Pochoir Tete de Femme 1925 kopen? Bied vanaf 165!Kees van Dongen - Pochoir Tete de Femme 1925 kopen? Bied vanaf 165!Kees van Dongen - Pochoir Tete de Femme 1925 kopen? Bied vanaf 165!
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1925
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26.5 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Kees van Dongen - Pochoir Tete de Femme 1925
In hele mooie staat!

Pochoir afkomstig uit Edmond des Courieres. Henri Floury, Parijs 1925
Afmeting 26,5 x 20,5 cm

In hele mooie en goede staat.

Kees van Dongen (1877-1968)

NederlandsNederlandsFransFransAlle items van deze kunstenaar (25)
Geplaatst door  Fan62
FA. (2 )

Lid sinds 2021
28 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
20.5 cm
26.5 cm
Dit item is verkocht voor 189,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-11-2022 om 21:25
Eindtijd:27-11-2022 om 22:47
Ktykyou
20 nov. / 17:24
€ 165