Kees van Dongen - uit Casanova de Seigngalt, Premières Amours - Verkocht

Kees van Dongen - uit Casanova de Seigngalt, Premières Amours kopen? Bied vanaf 130!

Verkoopprijs: € 130,00

Kees van Dongen - uit Casanova de Seigngalt, Premières Amours kopen? Bied vanaf 130!Kees van Dongen - uit Casanova de Seigngalt, Premières Amours kopen? Bied vanaf 130!

Geplaatst door  kunstvankarel

Lid sinds 2017
11 verkochte items
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1950
TechniekVaria
OnderwerpErotiek
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Kopergravure
formaat 12 x 7 cm.

bij verzending is glasbreuk op risico koper

gravure is prima. lijst heeft kleine gebruikssporen.

Dit item is verkocht voor 130,00
Starttijd:01-12-2019 om 20:07
Eindtijd:12-12-2019 om 20:44
APrick
07 dec. / 00:52
€ 130