Kees van Dongen - Vrouw met hond - 1925

Kees van Dongen - Vrouw met hond - 1925 kopen? Bied vanaf 215!
Kees van Dongen - Vrouw met hond - 1925 kopen? Bied vanaf 215!Kees van Dongen - Vrouw met hond - 1925 kopen? Bied vanaf 215!Kees van Dongen - Vrouw met hond - 1925 kopen? Bied vanaf 215!Kees van Dongen - Vrouw met hond - 1925 kopen? Bied vanaf 215!Kees van Dongen - Vrouw met hond - 1925 kopen? Bied vanaf 215!Kees van Dongen - Vrouw met hond - 1925 kopen? Bied vanaf 215!
  • Kees van Dongen (1877-1968)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1925
Techniek Sjabloondruk
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 24 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Pochoir uit het boek La Garconne , gelimiteerde editie van circa 750 exemplaren.

Op arches papier.

Deze pochoir is beschreven in het boek Kees van Dongen het complete grafische werk door Jan Juffermans. Bladzijde 133.

Een mooi exemplaar met lichte verkleuringen.

Wordt aangetekend verzonden.
Lichte verkleuringen
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00