Kees van Dongen - 'Wijhaven' - Verkocht

Kees van Dongen - 'Wijhaven' kopen? Bied vanaf 950!

Verkoopprijs: € 1.092,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Kees van Dongen - 'Wijhaven' kopen? Bied vanaf 950!Kees van Dongen - 'Wijhaven' kopen? Bied vanaf 950!Kees van Dongen - 'Wijhaven' kopen? Bied vanaf 950!Kees van Dongen - 'Wijhaven' kopen? Bied vanaf 950!Kees van Dongen - 'Wijhaven' kopen? Bied vanaf 950!

Geplaatst door  Petrus
FA. (5)

282 verkochte items
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1896
TechniekHoutskool
IngelijstIngelijst
Afmetingen7 cm x 17 cm (h x b)
Lijst22 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Voordat Van Dongen naar Parijs vertrok(1897) zat hij op de kunstacademie van  Rotterdam.
Uit die tijd  dateert waarschijnlijk deze  houtskool tekening . Hij  liet zich door taferelen  in Rotterdam inspireren zoals hier de 'Wijnhaven'(foto 5).
 Provenance o.a. foto 4.
Stoffen passe-partout en gouden randje extra( zie foto's).

lijst enige beschadiging ,met goudverf bewerkt. Tekening zelf zeer goed

Dit item is verkocht voor 1.092,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-04-2020 om 10:58
Eindtijd:28-04-2020 om 19:51
richardterborg
28 apr. / 17:46
€ 950