Kees Verhoeven - St. Laurenstoren Rotterdam

Kees Verhoeven - St. Laurenstoren Rotterdam kopen? Bied vanaf 30!
Kees Verhoeven - St. Laurenstoren Rotterdam kopen? Bied vanaf 30!Kees Verhoeven - St. Laurenstoren Rotterdam kopen? Bied vanaf 30!Kees Verhoeven - St. Laurenstoren Rotterdam kopen? Bied vanaf 30!Kees Verhoeven - St. Laurenstoren Rotterdam kopen? Bied vanaf 30!Kees Verhoeven - St. Laurenstoren Rotterdam kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  robertjanssen1
FA. (1)

Lid sinds 2022
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Kees Verhoeven (1901-1991)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1929
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 28 cm (h x b)
Lijst72 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageonbekend
Een gave ets uit 1929 van de Nederlandse kunstenaar Kees Verhoeven. Voorstelling is de St. Laurenstoren te Rotterdam.

Hand gesigneerd en getiteld met potlood en ook gesigneerd en getiteld in de ets.
Ingelijst in een aparte met rondingen houten lijst, incl. passe-partout en glasplaat.

Ook achterzijde is stevig en niet beschadigd.

Lijst en ets is zéér goede staat. Vlekjes op foto's zijn schaduw en geen beschadigingen!

Kees Verhoeven (1901-1991)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  robertjanssen1
FA. (1)

Lid sinds 2022
3 verkochte items
47 cm
72 cm
28 cm
51 cm
Starttijd:26-03-2022 om 20:34
Eindtijd:02-04-2022 om 21:49
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieVinkeveen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland