Kees Verkade - zeefdruk 'Spaanse dans'

Kees Verkade - zeefdruk 'Spaanse dans' kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Kees Verkade - zeefdruk 'Spaanse dans' kopen? Bied vanaf 85!Kees Verkade - zeefdruk 'Spaanse dans' kopen? Bied vanaf 85!Kees Verkade - zeefdruk 'Spaanse dans' kopen? Bied vanaf 85!Kees Verkade - zeefdruk 'Spaanse dans' kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  AmandaAimee

Lid sinds 2020
4 verkochte items
  • Kees Verkade (1941-2020)
Jaartal1998
StijlExpressionistisch
OnderwerpErotiek
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
Passe-partout43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Een fraaie zeefdruk van Kees Verkade uit 1998.
Het werk maakt onderdeel uit van een serie van twaalf zeefdrukken nummer 132 van 150.
Zie voor de andere werken mijn andere advertenties.

Als los werk is het openingsbod 85 EUR als set van twee 150 EUR

Werken zijn altijd ingelijst geweest en zijn onbeschadigd. Worden nu aangeboden alleen in passe-partout

Dit item is verkocht voor 97,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:05-01-2021 om 16:12
Eindtijd:12-01-2021 om 21:02

Biedingen (1):

vanBoetzelaer
6 jan. / 13:33
€ 85