Keith Haring - Ets uit The Valley, 1990

Keith Haring - Ets uit The Valley, 1990 kopen? Bied vanaf 2650!
Keith Haring - Ets uit The Valley, 1990 kopen? Bied vanaf 2650!Keith Haring - Ets uit The Valley, 1990 kopen? Bied vanaf 2650!Keith Haring - Ets uit The Valley, 1990 kopen? Bied vanaf 2650!Keith Haring - Ets uit The Valley, 1990 kopen? Bied vanaf 2650!Keith Haring - Ets uit The Valley, 1990 kopen? Bied vanaf 2650!Keith Haring - Ets uit The Valley, 1990 kopen? Bied vanaf 2650!Keith Haring - Ets uit The Valley, 1990 kopen? Bied vanaf 2650!Keith Haring - Ets uit The Valley, 1990 kopen? Bied vanaf 2650!Keith Haring - Ets uit The Valley, 1990 kopen? Bied vanaf 2650!Keith Haring - Ets uit The Valley, 1990 kopen? Bied vanaf 2650!Keith Haring - Ets uit The Valley, 1990 kopen? Bied vanaf 2650!
  • Keith Haring (1958-1990)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1989
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 35.9 x 32.1 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
BIJZONDER gesigneerde, genummerde ets uit " The Valley " , 1989

Prachtige ets van Keith Haring, afkomstig uit de portfolio 'The Valley’, 1989, een samenwerking met de beroemde schrijver William S. Burroughs.

Gesigneerd, gedateerd en geannoteerd door Keith Haring,
rechtsonder in potlood `K.Haring ´89 ⊕`
Genummerd : 3/80, linksonder in potlood `K.Haring ´89`

Professioneel prachtig ingelijst - zie svp detail foto’s -
Zwevend ingelijst onder drie (!) op maat gemaakte (zuurvrij) passe-partouts,
In een exclusieve, wit houten lijst
Lijst is voorzien PLEXIGLAS® Optical HC (kras en uv-werend)

Met een metalen naamplaatje :
Keith Haring 1958-1990
The Valley etching on paper drawn by
the artist in 1989, in his New York studio

Portfolio The Valley is uitgegeven door George Mulder Fine Arts, New York
Geprint in de Wellington Studios, London

Literature:
Littmann pp. 136-141

The Valley is een portfolio van Keith Haring en de schrijver William S. Burroughs uit 1989. Deze bestaat uit 31 bladen, waarvan 16 etsen van Keith Haring.
Haring tekende de tekeningen voor de etsen op koperen platen, handmatig, in zijn atelier in New York. Burroughs schreef met de hand 16 tekstvellen, welke in rode inkt werden gedrukt.
De tekst van The Valley is een hoofdstuk uit de roman The Western Lands uit 1987 van William S. Burroughs. Dit verhaal, over mensen die in een scheur leven, niet weten waar ze vandaan komen of waar ze heen gingen, is zowel absurd als herkenbaar.
Dit was de laatste samenwerking van Keith Haring en William S. Burroughs, aangezien Keith Haring een paar maanden later, in februari 1990, stierf aan aids.

Herkomst: Estate George Mulder Foundation van George Mulder Fine Arts New York.
George Mulder was een goede vriend en uitgever van onder meer Keith Haring, Andy Warhol en David Hockney.

Werk in zeer goede conditie
zie svp foto`s

NOTA BENE :
Werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Verzekerde verzending met track&trace.
Wereldwijd !
Levertijd 2-4 weken
Werk in zeer goede conditie
zie svp foto`s
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending

Keith Haring (1958-1990)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
175 verkochte items
Alle items van deze verkoper (67)
50 cm
50 cm
32.1 cm
35.9 cm