| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar : Keith Haring ( Reading 1958 - New York 1990 )
Titel : Retrospect Serie 24
Techniek : Lithografie / Sjabloon op Arches papier 250grs
Epreuve d Artiste EA / 14
Gedateerd : 1987
Formaat : 24,2 x 19,7 cm
Conditie : in perfecte staat
Verzenden mogelijk, of afhalen in de Gallery
* Een prachtig Vintage werk uit 1987 van Keith Haring uit deRetrospect Serie van 24 Litho''s uit 1987 , de oplage van deze serie bedroeg 1500 expl die inmiddels zeer zeldzaan en gewild zijn.
De Litho is EA genummerd en in onberispelijke staat en gedrukt op Arches Velin / Butten Papier 250grs ''
| Transport | |
| Garantie | |