Jos Mertens - Zeezicht met zeilboten
Joop Crompvoets - Vaas (keramiek, blauw en andere kleuren)
Jan Cremer - Zeefdruk, Tulpen - Ingelijst ( Zeer groot)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Keith Haring
Lucky Strike (geel)
zeefdruk gedrukt bij Albin Uldry Bern
afmetingen: 60 cm x 42 cm
verzending: 13 euro (aangetekend en verzekerd postpakket)