KVDC
  5. KVDC

KVDC

Lid sinds 2012 / Velm, België

1 aangeboden items / 494 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)
1 aangeboden items door deze verkoper

Corneille - sans titre kopen? Bied vanaf 1399!
Corneille - sans titre

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKVDC

Eindtijd 07-08-2022 om 22:20

Jaartal1954
TechniekAquarel
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst