Keith Haring - Montreux Jazz Festival - Verkocht

Keith Haring - Montreux Jazz Festival kopen? Bied vanaf 600!
Grafiek (handgesigneerd)

Keith Haring - Montreux Jazz Festival kopen? Bied vanaf 600!Keith Haring - Montreux Jazz Festival kopen? Bied vanaf 600!Keith Haring - Montreux Jazz Festival kopen? Bied vanaf 600!Keith Haring - Montreux Jazz Festival kopen? Bied vanaf 600!Keith Haring - Montreux Jazz Festival kopen? Bied vanaf 600!
  • Keith Haring (1958-1990)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1986
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Limited - Sold Out

Keith Haring & Andy Warhol

Affiche-ontwerp voor het 20ste Jazz Festival van Montreux
Gesigneerd in zilveren marker door Keith Haring
Provenance: Campo&Campo Antwerpen
Uitverkochte oplage, slechts enkele gesigneerd
Goede algemene staat, slechts bovenaan klein plooitje (zie foto 4)
Wordt niet ingelijst verzonden met verzekerde zending

Poster design for the 20th Jazz Festival of Montreux
Signed in silver marker by Keith Haring
Provenance: Campo & Campo Antwerp
Sold out edition, only a few signed
Good general condition, only small fold at the top (see photo 4)
Will be shipped unframed with insured shipment

Enkel rechts bovenaan klein plooitje (zie foto). Eens ingelijst niet meer zichtbaar.
Binnen België € 8,00