Affiche-ontwerp voor het 20ste Jazz Festival van Montreux Gesigneerd in zilveren marker door Keith Haring Provenance: Campo&Campo Antwerpen Uitverkochte oplage, slechts enkele gesigneerd Goede algemene staat, slechts bovenaan klein plooitje (zie foto 4) Wordt niet ingelijst verzonden met verzekerde zending
Poster design for the 20th Jazz Festival of Montreux Signed in silver marker by Keith Haring Provenance: Campo & Campo Antwerp Sold out edition, only a few signed Good general condition, only small fold at the top (see photo 4) Will be shipped unframed with insured shipment
Goed
Enkel rechts bovenaan klein plooitje (zie foto). Eens ingelijst niet meer zichtbaar.
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 8,00
Extra