Keith Haring - zonder titel - Verkocht

Keith Haring - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Keith Haring - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Keith Haring - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Keith Haring - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Keith Haring - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
  • Keith Haring (1958-1990)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
StijlStreet Art
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Mooi kleurrijke en zeldzame prent van deze wereldberoemde graffiti-kunstenaar.
Deze prent is door een Meester-drukker, mogelijk als een boekomslag/bijlage, vervaardigd in wel 15 kleuren. (1987)
De voorstelling toont het karakteristieke lijnenspel van Haring, ondersteund door een (weer ingekleurde) afbeelding uit een stripverhaal, als in een collage.
Zeer bijzonder werk!

Keith Haring (1958-1990)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Johnjonas
FA. (5)

Lid sinds 2018
31 verkochte items
55 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 316,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-04-2020 om 17:47
Eindtijd:28-04-2020 om 22:20
PaintLaBe
27 apr. / 23:17
€ 275