Kenne Gregoire - l'autumno - Verkocht

Kenne Gregoire - l'autumno kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Kenne Gregoire - l'autumno kopen? Bied vanaf 40!Kenne Gregoire - l'autumno kopen? Bied vanaf 40!Kenne Gregoire - l'autumno kopen? Bied vanaf 40!Kenne Gregoire - l'autumno kopen? Bied vanaf 40!Kenne Gregoire - l'autumno kopen? Bied vanaf 40!Kenne Gregoire - l'autumno kopen? Bied vanaf 40!Kenne Gregoire - l'autumno kopen? Bied vanaf 40!Kenne Gregoire - l'autumno kopen? Bied vanaf 40!Kenne Gregoire - l'autumno kopen? Bied vanaf 40!Kenne Gregoire - l'autumno kopen? Bied vanaf 40!Kenne Gregoire - l'autumno kopen? Bied vanaf 40!
  • Kenne Gregoire (1951)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Conditie: uitstekend.  Nieuwstaat.
Oplage: 217 / 250.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 16,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
Starttijd28-2-2024 om 17:14
Eindtijd5-3-2024 om 21:21
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken