5. Kenne Gregoire

Kenne Gregoire (1951)

1 aangeboden items / 18 verkochte items

FA. (38 x Favoriet)

Kenne GRÉGOIRE (Teteringen 1951)

Kenne Gregoire - De Schoonfamilie kopen? Bied vanaf 2900!

Kenne Gregoire - De Schoonfamilie

Geplaatst doorRobin78

Eindtijd28-06-2021 om 22:52

Jaartal2005
TechniekAcryl
Afmetingen54 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst