Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2020 |
Techniek | Giclée |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 |
Kunstenaar: Kev Munday
Titel: Animal Crowd, 2020
Techniek: Limited edition fine art print
Afmeting: 42 x 42 cm
Gesigneerd: Ja en van gelimiteerde oplage (50)
Provenance: Direct van de kunstenaar
Ingelijst: Nee
Dit werk wordt aangeboden door Kunstgalerie Arterego Amsterdam en de authenticiteit wordt gegarandeerd. Het werk zal in stevige kartonnen koker worden verzonden. Afhalen kan natuurlijk ook. Zie onze website (www.arterego.nl) voor meer informatie en onze volledige collectie moderne en hedendaagse kunst.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 18-2-2021 om 16:24 |
Eindtijd | 28-6-2021 om 21:15 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Castricum, Nederland |