Kev Munday - Fine Art Print (LE)

Kev Munday - Fine Art Print (LE) kopen? Bied vanaf 155!
Kev Munday - Fine Art Print (LE) kopen? Bied vanaf 155!Kev Munday - Fine Art Print (LE) kopen? Bied vanaf 155!Kev Munday - Fine Art Print (LE) kopen? Bied vanaf 155!Kev Munday - Fine Art Print (LE) kopen? Bied vanaf 155!
  • Kev Munday (1986)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2020
TechniekGiclée
StijlStreet Art
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50

Kunstenaar: Kev Munday
Titel: Animal Crowd, 2020
Techniek: Limited edition fine art print
Afmeting: 42 x 42 cm
Gesigneerd: Ja en van gelimiteerde oplage (50)
Provenance: Direct van de kunstenaar
Ingelijst: Nee

Dit werk wordt aangeboden door Kunstgalerie Arterego Amsterdam en de authenticiteit wordt gegarandeerd. Het werk zal in stevige kartonnen koker worden verzonden. Afhalen kan natuurlijk ook. Zie onze website (www.arterego.nl) voor meer informatie en onze volledige collectie moderne en hedendaagse kunst.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 25,00

Kev Munday (1986)

Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstgalerie_Arterego
43 verkochte items
42 cm
42 cm
Starttijd18-2-2021 om 16:24
Eindtijd28-6-2021 om 21:15
Openingsbod € 155
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieCastricum,  Nederland