Klaas de Poel - Vissen in Bergmeer

Klaas de Poel - Vissen in Bergmeer kopen? Bied vanaf 75!
Klaas de Poel - Vissen in Bergmeer kopen? Bied vanaf 75!Klaas de Poel - Vissen in Bergmeer kopen? Bied vanaf 75!Klaas de Poel - Vissen in Bergmeer kopen? Bied vanaf 75!Klaas de Poel - Vissen in Bergmeer kopen? Bied vanaf 75!Klaas de Poel - Vissen in Bergmeer kopen? Bied vanaf 75!Klaas de Poel - Vissen in Bergmeer kopen? Bied vanaf 75!Klaas de Poel - Vissen in Bergmeer kopen? Bied vanaf 75!Klaas de Poel - Vissen in Bergmeer kopen? Bied vanaf 75!
  • Klaas de Poel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 59 cm (h x b)
Lijst53 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gemengde techniek vnl. krijt, linksonder gesigneerd Klaas de Poel, top ingelijst achter glas, lijst is van FLIPPO (Katwijk). Lijst is wel op 4 plaatsjes bijgewerkt.

Klaas de Poel is/was een zeer veelzijdig schilder.
Klaas de Poel werkte een periode samen met Jaap Egmond.
Zie ook boek Jaap Egmond, Klaas de Poel over kunst.

Klaas de Poel

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Hannes1948
FA. (6)

Lid sinds 2020
103 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
73 cm
53 cm
59 cm
39 cm
Starttijd:17-04-2022 om 11:04
Eindtijd:23-04-2022 om 20:01
Openingsbod € 75
ObjectlocatieAlblasserdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland