Gemengde techniek vnl. krijt, linksonder gesigneerd Klaas de Poel, ingelijst achter glas, lijst is van FLIPPO (Katwijk). Lijst is wel op 4 plaatsjes bijgewerkt.
Klaas de Poel is/was een zeer veelzijdig schilder. Klaas de Poel werkte een periode samen met Jaap Egmond. Zie ook boek Jaap Egmond, Klaas de Poel over kunst.
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 15,00